Informacje

Kontakt

Glass Atelier-pracownia witraży

Nakielska 141

85-347 Bydgoszcz

NIP:
9531264943
REGON:
092917132
E-mail:
Telefon:
605213888

O sprzedającym

 

Sprzedawcą jest:

Glass Atelier - pracownia witraży Dariusz Sadecki

Bydgoszcz 85-347 ul. Nakielska 141

kontakt telefoniczny na numer  52379351 lub 605213888

Jako pracownia specjalizujemy się głównie w indywidualnych zamówieniach. Nasi pracownicy mogą dojechać na pomiary i montaż . W zależnosci od wielkości zlecenia powyższe usługi mogą być bezpłatne. Służymy bezpłatną pomocą i radą w zakresie zastosowania szkła w przestrzeni użytkowej. Każde zlecenie jest bezpośrednio związane z bezpłatnym projektem odnośnie wyrobu.

Każdy towar w sklepie może być na życzenie klienta zmieniony od wielkości, poprzez wzór z wymiarami włącznie. Po zmianach cena wyrobu może miec tendencję zwyżkową lub odwrotnie.

 

 

 

Płatność/dostawa

Z racji , iż nie preferujemy przesyłek za pobraniem , każda wysyłka jest poprzedzona wpłatą całkowitej kwoty ceny towaru na konto Sprzedawcy.

Termin dostarczenia towaru od 3 do 10 dni roboczych.

Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy:

-odbiór osobisty z pracowni witraży
-przesyłka kurierska firmą spedycyjną. Koszt dostawy określa cennik firmy kurierskiej dostarczającej towar i szacowany jest na podstawie wagi przy składaniu zamówienia, a następnie potwierdzany przez Sprzedawcę i przedstawiany Nabywcy do akceptacji.
-przesyłka Pocztą Polską. Koszt dostawy określa cennik Poczty Polskiej i szacowany jest na podstawie wagi przy składaniu zamówienia, a następnie przedstawiany Nabywcy do akceptacji.
-możliwe jest także uzgodnienie innej formy dostawy poprzez kontakt telefoniczny lub e-mail.

Przykładowe ceny paczek Poczty Polskiej:

- do 2kg – 17,00zł
- do5kg – 19,00zł
- do10kg – 26,00zł
- do15kg – 32,00z

Wszelkie końcowe uzgodnienia muszą być zawarte poprzez e-mail 


Regulamin

 

Nr. konta do płatności   

Glass Atelier - pracownia witraży

41 1600 1462 1849 2929 2000 0001

 Wszystkie ceny w sklepie zawierają podatek VAT. Dokument sprzedaży (faktura bądź paragon) jest wysyłany razem z towarem.

 Składanie zamówień w Sklepie Internetowym www.glassatelier.otwarte42.pl odbywa się poprzez:

-Dodawanie artykułów do „koszyka” oraz wypełnienie standardowego formularza zamówienia w Sklepie Internetowym
lub

-wysłanie e-maila zawierającego dane dotyczące zamawianego towaru na adres sklepu glassatelier@wp.pl . E-mail poprzedzony kontaktem telefonicznym na nr. 605213888 dla omówienia wszelkich szczegółów i ewentualnych zmian odnośnie wyrobu.

 Zamówienie przyjęte do realizacji uważa się w chwili potwierdzenia mailowego lub telefonicznego przez Sprzedawcę.

W przeciągu 24 godzin od dnia zakupu , Nabywca może wycofac zamówienie.

Realizacja indywidualnych zamówień tylko poprzez kontakt telefoniczny, a później mailowy.

 Towar zostaje wysłany tylko w momencie wpłynięcia pieniędzy na konto , jeżeli wcześniej nie została podjęta zmiana warunków płatnosci.

W przypadku złożenia przez Nabywcę zamówienia na towary o wysokiej wartości, Sprzedawca może, w procesie potwierdzenia zamówienia, zażądać wpłaty zadatku na poczet realizacji zamówienia lub przedpłaty pełnej wartości zamówienia, co będzie zaznaczone w warunkach realizacji zamówienia. Przedpłata taka będzie udokumentowana fakturą VAT, wystawioną przez Sprzedawcę

Obowiązkiem Nabywcy jest, po uiszczeniu opłaty sprawdzenie przesyłki w obecności kuriera , by  w razie uszkodzenia móc przy nim wypisac notę reklamacyjną co będzie stanowiło podstawę do wymiany towaru na nowy.

Składając zamówienie Nabywca akceptuje powyższy regulamin w formie publikowanej w dniu składania zamówienia.

Ewentualne niedogodności przy realizacji transakcji w sklepie internetowym rozstrzygane będą poprzez porozumienie stron.

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem oraz w przypadku braku porozumienia, obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego.

Właściciel zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu sklepu bez podania przyczyn i bez wcześniejszych uprzedzeń. Zmiany te będą publikowane na bieżąco na łamach serwisu.

Zdjęcia w sklepie sa własnością pracowni witraży Glass Atelier i zgodnie z ustawą o prawach autorskich kopiowanie, przetwarzanie lub ich rozpowszechnianie w całosci lub w części bez naszej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

Zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883) sklep „Sklep” będzie wykorzystywał powierzone mu dane osobowe wyłącznie w celu realizacji zamówień Klientów.


 

Inne

DZIĘKUJEMY ZA ZAINTERESOWANIE I ZAPRASZAMY PONOWNIE DO SKLEPU, NA NASZE STRONY INTERNETOWE LUB NAJLEPIEJ DO PRACOWNI  :)